1 hodnotenie

Nanomist Atomizér Pack

Samoopaľovacia revolúcia sa volá Nano Mist

Kompaktný kozmetický nástroj, ktorý kombinuje úžasný hydratačný samo-opaľovací krém. Je tak kompaktný, že si ho môžete so sebou vziať kamkoľvek. Použitím technológie Nano Atomisation sa opaľovanie absorbuje pokožkou rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Zanecháva ju jemnú, hydratovanú a osvieženú. Rýchlo schnúca receptúra vytvára prirodzené opálenie postupne počas niekoľkých nasledujúcich hodín.

Súprava obsahuje:

Nano Mist Tan - komapaktný atomizátor
Nano Mist Drops - 25ml náplň
Mini rukavičku na rozotieranie
USB nabíjací kábel

Uvedená cena je už s dph !

Skladom
Kód: 47
Značka: MineTan
–17 % €79,95
Kategória: Nanomist atomizér
Nanomist Atomizér Pack
Akcia Tip
–17 %
 
 
Nie je to len také malé cool zariadenie. Všetky náplňe MineTan pre Nano Mist sú eco friendly a hlavne niesu a neboli testované na zvieratách.
PETA schválila zložky náplňe a krémov. Tieto zložky prospievaju pleti. Každy výrobok je bez parabénov, obsahujú 100% prírodných činidiel. Produkt je taktiež Vegan-firendly.
Všetky vzorce MineTan obsahujú látky, ktoré nie su alergické a škodné pokožke. 100% prírodne DHA.  
veganfree

 

 

Viac informácii o kompletnom zložení nájdete na  stránkach www.nanomist.sk

 

 

 

Nano Mist spája technológiu Nano Atomization a kompaktnosť v jednom elegantnom zariadení, ktoré je menšie ako váš telefón. Poskytuje na cestách bezstarostné „insta-opáľenie“. S použitím špeciálne pripravených Nano Mist opaľovacej náplne „Tan-Drops“ zmiešaných s technológiou Nano Atomization Technology, sa opálený roztok rozpráši na nanočastice. Umožňuje, aby sa absorbovala rýchlejšie ako kedykoľvek predtým – zanecháva pokožku jemnú, hydratovanú a osvieženú. Opálenie sa počas následujúcich hodín vyvíja.

 

nanomist-1-1024x511

 

Minetan Nano Mist je inovatívny produkt v samo-opaľovaciom priemysle. Prináša dokonalú odpoveď na Vaše opálenie tváre,rúk alebo dekoltu.

Perfektná zmes krásy, technológie a pohodlia. Nano Mist je vreckový prenosný sprejový opaľovací rozprašovač pre dokonalé opálenie bez slnka za menej ako 2 minúty.

Ľudia s problémovou kožou a milovníci krásy  používajú tento dokonalý prístroj na to, aby  zažiarili medzi ľuďmi. 

 

Nanomist video #1

Nanomist video #2

mine-logo