Neohodnotené

Nanomist Drops - Náplň do atomizéru

Nano Mist náhradný samo-opaľovací krém pre Atomizér Nano Mist.

Objem: 25ml 

Dokonalá kompaktná kozmetická pomôcka, ktorá kombinuje úžasný hydratačný krém. Formulácia s rýchlym schnutím vytvára prirodzené opálenie, postupne počas niekoľkých nasledujúcich hodín.

Nano Mist samo-opaľovací krem vyhovuje všetkým typom pleti a tónom. Je určený pre tých, ktorí hľadajú zlatú a bezchybnú pleť.

Žiadne oranžové tóny | Žiadny falošný krémový zápach | Austrálsky kultový plážový bronz

Uvedená cena je už s dph !

 

Skladom
Kód: 50
Značka: MineTan
–16 % €14,95
Nanomist Drops - Náplň do atomizéru
Akcia Tip
–16 %

 

Screenshot_1      

Perfektné opálenie bez slnka za menej ako 2 minúty!

Vaša pokožka sa bude cítiť mäkká, hydratovaná a osviežená. Technológia Nano Atomization atomizuje opálenie, ktoré umožňuje rýchlejšie vstrebávanie pre dokonalú povrchovú úpravu pokožky. Formulácia s rýchlym schnutím vytvorí prirodzene vyzerajúce opálenie a to postupne, počas niekoľkých nasledujúcich hodín. Denne používajte na prehlbovanie farebných výsledkov a na 24-hodinovú bezkonkurenčnú hydratáciu.

 

 

Zloženie:

Voda (Aqua), dihydroxyacetón, Alkohol, Hamamelis dietylénglykol Monoetyl éter, Virginiana (Witch Hazel) extrakt, propylénglykol, fenoxyetanol, kaprylylglykol, sorbát draselný, hexylénglykol, polysorbát 20, xantánová guma, tokoferyl acetát, karamel, žltý 5 (CI 19140), zelená 5 (CI 61570), červená
40 (CI 16035), červená 33 (CI 17200), modrá 1 (CI 42090), žltá 6 (CI 15985) .

veganfree

Nano Mist Atomizér video #1

Nano Mist Atomizér video #2

mine-logo